League Cup Schedules



on this page: standings | schedule | team contacts

Standings for Boys U13 Division 3 Green Group 2


# team gp w l d gf ga gd pts ppg
1 SUSC Earthquake 10M 2 2 0 0 14 0 14 6 3.00
2 BCT Barca 10M 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
3 SFC Raiders 10M 1 0 1 0 0 7 -7 0 0.00
4 SUSC Sharks 10M 1 0 1 0 0 7 -7 0 0.00
● denotes team points have been adjusted by the League

to schedule         to team contacts         to schedules page




Schedule for Boys U13 Division 3 Green Group 2

Saturday, November 12 (week 10)
League Cup round robin
match id# time field home score away
2220355 4:30pm Newton Athletic 1 Turf SFC Raiders 10M 0 7
SUSC Earthquake 10M
2220356 3:00pm Cloverdale Athletic Park Turf #1 SUSC Sharks 10M BCT Barca 10M
Saturday, November 26 (week 12)
League Cup round robin
match id# time field home score away
2220357 9:30am Newton Athletic Turf #2 BCT Barca 10M SFC Raiders 10M
2220358 2:30pm Newton Athletic Turf #4
SUSC Earthquake 10M 7 0 SUSC Sharks 10M
Saturday, December 10 (week 14)
Make up weekend - no League Cup matches scheduled
Saturday, February 11 (week 20)
League Cup round robin
match id# time field home score away
2220359 tba tba SFC Raiders 10M SUSC Sharks 10M
2220360 tba tba BCT Barca 10M SUSC Earthquake 10M
Saturday, February 25 (week 22)
League Cup round robin

to top         to standings         to team contacts         to schedules page




Team contacts for Boys U13 Division 3 Green Group 2

teamcontactcontactuniforms
BCT Barca 10M Jag Dhillon
604-825-5262
[javascript protected email address]
home : orange
away : black
SFC Raiders 10M Prab Sandhu
778-892-6426
[javascript protected email address]
home :
away :
SUSC Earthquake 10M Kenneth Mark
778-838-6623
[javascript protected email address]
Rita Onolemhemhen
604-862-6699
[javascript protected email address]
home :
away :
SUSC Sharks 10M Jordi Nickolet
778-549-2927
[javascript protected email address]
Jeanette Romero
778-764-7007
[javascript protected email address]
home :
away :

to top
to standings
to schedule
to schedules page